Zvířata jsou naši bližní – Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů – Čejka Jan


249 Kč

Kvalitní a velmi žádaný produkt Zvířata jsou naši bližní - Výbor z děl světových humanistů a křesťanských myslitelů - Čejka Jan od top značky Sevt jednoduše můžete sehnat právě nyní skutečně levně! Akční cena již od 249 Kč

Popis produktu

Knížka „Zvířata jsou naši bližní” je soubor krátkých kapitol vybraných z děl známých humanistů, filozofů a křesťanských myslitelů. Svým námětem je to kniha na našem knižním trhu nejen do značné míry jedinečná, ale nadmíru potřebná. Nutí čtenáře k vážnému zamyšlení nad životem zvířat v dnešní materialisticky zaměřené společnosti, nad jejich osudem a bezohledném využívání v různých odvětvích lidského konání, a to zvláště v soudobém systému živočišné výroby. Knížka je výzvou ke změně našeho vztahu k mimolidským stvořením, k soucitu s jejich utrpením a k odpovědnosti za jejich ochranu.
Jan Čejka, autor tohoto souboru, po dlouhá léta pracuje v ochraně zvířat ve Spojených státech, věnuje se humánnímu vzdělávání na školách a svými články přispívá ke všeobecné nápravě vztahu člověka k přírodě a jejím tvorům.. NOVINKA.